www.stowarzyszenie-rozwoju.pl - Biznesowo
stowarzyszenie-rozwoju - strona główna
Reklamowo Usługowo Biznesowo Sportowo Handlowo
Zdrowotnie Przemysłowo Edukacyjnie Transportowo Rozrywkowo
Twoja strona tutaj?
Audytor
Strona: grantthornton.pl Celem Grant Thornton w ramach prowadzonych audytów, jest zapewnienie klientom rozwiązań najwyższej jakości, precyzyjnie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz ugruntowanej wiedzy, każdy audytor zapewnia profesjonalne wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z listą usług doradztwa audytorskiego Grant Thornton. Tagi:
audytor, grant, thornton, audytor
PKD - wyszukiwarka kodów
Strona: www.krs-online.com.pl Na naszej stronie internetowej przygotowana została dla Państwa wyszukiwarka kodów PKD, czyli Polskiej Klasyfikacji Działalności. Jest to specjalny podział rodzajów działalności, który wykorzystywany jest przede wszystkim w Krajowym Urzędowym Rejestrze Gospodarki Narodowej. Na jego podstawie powstają także zestawienia statystyczne. Warto odwiedzić naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności. Tagi:
zobacz, więcej, już, dziś!, pkd - wyszukiwarka kodów
http://luvena.pl/
Strona: luvena.pl Podstawowym obszarem działalności przedsiębiorstwa Luvena SA jest produkcja różnego rodzaju nawozów sztucznych oraz mineralnych dla rolnictwa i ogrodnictwa, a także wytwarzanie specjalistycznych impregnatów do drewna. Obecnie rozwijamy się również w branży deweloperskiej i inwestycyjnej, oferując różnego rodzaju nieruchomości magazynowe, produkcyjne oraz biurowe w obiektach istniejących oraz w budowanym, nowoczesnym Parku przemysłowym pod Poznaniem. Tagi:
innowacyjny, biznes, -, luvena, sa, http://luvena.pl/
logistyka paliwowa
Strona: https: Nasza firma zajmuje się dystrybucją nowoczesnego oprogramowania, dzięki któremu możliwe jest na przykład zarządzanie flotą przy pomocy GPS oraz mobilne płacenie za parking. Do zadań platformy należy również logistyka paliwowa, która polega na przykład na monitorowaniu dokonanych tankowań i określeniu sposobu ich zużycia. Tagi:
monitorowanie, stanu, paliwa, logistyka paliwowa
Rachunkowość
Strona: https: Księgowość to trudna branża. Tutaj znajomy ma do czynienia z prawdziwymi specjalistami, doskonale wykwalifikowanymi i doświadczonymi. Mówił, że biuro rachunkowe Bydgoszcz to z pewnością jedna z najlepszych jego decyzji. Drugą natomiast była oferta księgowość Bydgoszcz. Prowadzenie ksiąg dzięki tej ofercie odbywa się również bardzo sprawnie i nie sposób znaleźć jakiejkolwiek wady w tej ofercie. Tagi:
księgowość, bydgoszcz, rachunkowość
Restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Strona: zimmermanfilipiak.pl Utrata klientów, działania windykacyjne - to tylko część z problemów, z jakimi spotykają się właściciele zadłużonych firm. Restrukturyzacja przedsiębiorstwa to szereg działań, które mają za zadanie m.in. uratować upadającą spółkę przed bankructwem i pomóc przedsiębiorcy z zadłużeniami i egzekucjami cywilnymi. Tagi:
roziwązania, dla, firm, w, kryzysie, restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Apple Pay
Strona: https: Teraz możesz skorzystać z najnowszej usługi w naszym banku, pozwalającej na płacenie zbliżeniowe np. iPhone'em. Za pomocą Apple Pay możesz w bezpieczny sposób płacić również smartwatchem lub iPadem. Z usługi możesz skorzystać wszędzie, gdzie jest możliwa płatność zbliżeniowa. Dane Twojej karty są całkowicie bezpieczne - nie są udostępniane podczas transakcji ani przechowywane w telefonie. Konfiguracja usługi jest bardzo prosta i została opisana na naszej stronie. Tagi:
płać, zbliżeniowo, smartfonem, lub, smartwatchem, apple pay
Porady dotyczące upadłości firmy
Strona: https: Jako odpowiedzialna kancelaria prawna z biurem w Warszawie jesteśmy nieustannie gotowi do świadczenia usług na rzecz naszych Klientów biznesowych. Oznacza to przede wszystkim możliwość przekazania opieki nad przedsiębiorstwem syndykowi masy upadłościowej - w przypadku postępowania upadłościowego lub też wszczęcia postępowania naprawczego. Tagi:
, porady dotyczące upadłości firmy
Biuro podatkowe Bydgoszcz
Strona: https: Oferujemy kompleksowe wsparcie przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a także dla klientów indywidualnych. Nasze biuro podatkowe z Bydgoszczy świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, rachunkowe i nie tylko. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także sporządzanie analiz, sprawozdań i rozliczeń. Cennik usług uzależniony jest od ich zakresu oraz charakteru współpracy (jednorazowe zlecenie czy też stałe wsparcie). Zachęcamy do współpracy. Tagi:
doradztwo, dla, firm, biuro podatkowe bydgoszcz
księgowość online
Strona: https: Czy prowadzisz firmę i poszukujesz narzędzi, dzięki którym wypełnianie dokumentów oraz wszelkie formalności związane ze sprzedażą towaru stanie się znacznie łatwiejsze? Księgowość online, to rozwiązanie proponowane przez naszą firmę online. Zapraszamy do współpracy. Podejmując współpracę z naszą firmą masz gwarancję rzetelności wykonanych usług. Tagi:
, księgowość online
Argo
Strona: https: Prezentujemy urządzenia biurowe marki Argo w konkurencyjnych cenach. Proponujemy sprzęt renomowanych producentów oraz wykonany z bardzo dobrych materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość naszego asortymentu oraz szybką realizacje zamówienia z dostawą do siedziby klienta. Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo dobre referencje. Tagi:
, argo
Kredyty gotówkowe bez poręczycieli i zabezpieczeń
Strona: https: Jeśli czekają Cię nieprzewidziane wydatki i potrzebujesz nagłego zastrzyku środków finansowych, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Kredyty gotówkowe bez poręczycieli i zabezpieczeń mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Dodatkowe zalety to krótki czas wypłaty środków, korzystne oprocentowanie oraz dogodne raty. Tagi:
pożyczka, na, dowolny, cel, kredyty gotówkowe bez poręczycieli i zabezpieczeń
Pożyczki pozabankowe krótkoterminowe
Strona: https: Kontaktowanie się bezpośrednio z firmami udzielającymi finansowania może być kłopotliwe. Z tego powodu stworzyliśmy naszą intuicyjną porównywarkę, dzięki której mogą Państwo dowolnie analizować dostępne na rynku pożyczki pozabankowe krótkoterminowe. To narzędzie proste w obsłudze i dostarczające aktualnych informacji. Tagi:
jak, porównać, różne, oferty, pożyczkowe?, pożyczki pozabankowe krótkoterminowe
sklep z artykułami biurowymi
Strona: https: Prowadzona przez nas sklep z artykułami biurowymi to miejsce, w którym znaleźć można niezbędne produkty, takie jak tonery do drukarek laserowych i kserokopiarek, produkty piśmiennicze i papiernicze, a także maszyny i urządzenia, ułatwiające wykonawstwo obowiązków zawodowych, takie jak niszczarki do dokumentów i nie tylko. Tagi:
sprzedaż, urządzeń, dla, firm, sklep z artykułami biurowymi
komornik Puławy
Strona: https: Zajmujący się m.in. egzekucjami i licytacjami komornik, działa przy Sądzie Rejonowym w Puławach. Licytacje odbywają się gdy wierzyciel posiada tytuł wykonawczy. Dokument ten musi być poświadczony przez sąd. Może mieć formę umowy mediacyjnej, podpisanej przez obie strony. Umożliwia to funkcjonariuszowi podjęcie się egzekucji majątku. Tagi:
egzekucje, komornicze, komornik puławy
Artykuły biurowe
Strona: https: Najważniejsza jest jakość, nie cena. To jest główna zasada sklepu. Kupują tu najbardziej renomowane firmy, którym zależy na komforcie w pracy ich pracowników. A wiadomo, że jak artykuły biurowe i papiernicze są dobrej jakości i to humor jest lepszy. Przynajmniej odrobinę. Ludzie wciąż lubią dobre, twarde i miękkie ołówki, gumki, długopisy. Tagi:
artykuły, biurowe,, papiernicze, artykuły biurowe
Emerytura sportowa
Strona: https: Koniec zawodowej kariery dla siatkarza czy lekkoatlety wiąże się z dylematem, jak ma dalej zarabiać na swoje życie. W przypadku medalistów igrzysk olimpijskich wyjściem z sytuacji jest emerytura sportowa. To świadczenie, które wypłacane jest na wniosek zainteresowanego i trwa do miesiąca, w którym nastąpi jego zgon. Tagi:
koniec, kariery, emerytura sportowa
© www.stowarzyszenie-rozwoju.pl