www.stowarzyszenie-rozwoju.pl - Biznesowo
stowarzyszenie-rozwoju - strona główna
Reklamowo Usługowo Biznesowo Sportowo Handlowo
Zdrowotnie Przemysłowo Edukacyjnie Transportowo Rozrywkowo
Twoja strona tutaj?
Audytor
Strona: grantthornton.pl Celem Grant Thornton w ramach prowadzonych audytów, jest zapewnienie klientom rozwiązań najwyższej jakości, precyzyjnie dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz ugruntowanej wiedzy, każdy audytor zapewnia profesjonalne wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z listą usług doradztwa audytorskiego Grant Thornton. Tagi:
audytor, grant, thornton, audytor
PKD - wyszukiwarka kodów
Strona: www.krs-online.com.pl Na naszej stronie internetowej przygotowana została dla Państwa wyszukiwarka kodów PKD, czyli Polskiej Klasyfikacji Działalności. Jest to specjalny podział rodzajów działalności, który wykorzystywany jest przede wszystkim w Krajowym Urzędowym Rejestrze Gospodarki Narodowej. Na jego podstawie powstają także zestawienia statystyczne. Warto odwiedzić naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat działalności. Tagi:
zobacz, więcej, już, dziś!, pkd - wyszukiwarka kodów
http://luvena.pl/
Strona: luvena.pl Podstawowym obszarem działalności przedsiębiorstwa Luvena SA jest produkcja różnego rodzaju nawozów sztucznych oraz mineralnych dla rolnictwa i ogrodnictwa, a także wytwarzanie specjalistycznych impregnatów do drewna. Obecnie rozwijamy się również w branży deweloperskiej i inwestycyjnej, oferując różnego rodzaju nieruchomości magazynowe, produkcyjne oraz biurowe w obiektach istniejących oraz w budowanym, nowoczesnym Parku przemysłowym pod Poznaniem. Tagi:
innowacyjny, biznes, -, luvena, sa, http://luvena.pl/
Rachunkowość
Strona: https: Księgowość to trudna branża. Tutaj znajomy ma do czynienia z prawdziwymi specjalistami, doskonale wykwalifikowanymi i doświadczonymi. Mówił, że biuro rachunkowe Bydgoszcz to z pewnością jedna z najlepszych jego decyzji. Drugą natomiast była oferta księgowość Bydgoszcz. Prowadzenie ksiąg dzięki tej ofercie odbywa się również bardzo sprawnie i nie sposób znaleźć jakiejkolwiek wady w tej ofercie. Tagi:
księgowość, bydgoszcz, rachunkowość
Restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Strona: https: Utrata klientów, działania windykacyjne - to tylko część z problemów, z jakimi spotykają się właściciele zadłużonych firm. Restrukturyzacja przedsiębiorstwa to szereg działań, które mają za zadanie m.in. uratować upadającą spółkę przed bankructwem i pomóc przedsiębiorcy z zadłużeniami i egzekucjami cywilnymi. Tagi:
roziwązania, dla, firm, w, kryzysie, restrukturyzacja przedsiębiorstwa
Apple Pay
Strona: https: Teraz możesz skorzystać z najnowszej usługi w naszym banku, pozwalającej na płacenie zbliżeniowe np. iPhone'em. Za pomocą Apple Pay możesz w bezpieczny sposób płacić również smartwatchem lub iPadem. Z usługi możesz skorzystać wszędzie, gdzie jest możliwa płatność zbliżeniowa. Dane Twojej karty są całkowicie bezpieczne - nie są udostępniane podczas transakcji ani przechowywane w telefonie. Konfiguracja usługi jest bardzo prosta i została opisana na naszej stronie. Tagi:
płać, zbliżeniowo, smartfonem, lub, smartwatchem, apple pay
Porady dotyczące upadłości firmy
Strona: https: Jako odpowiedzialna kancelaria prawna z biurem w Warszawie jesteśmy nieustannie gotowi do świadczenia usług na rzecz naszych Klientów biznesowych. Oznacza to przede wszystkim możliwość przekazania opieki nad przedsiębiorstwem syndykowi masy upadłościowej - w przypadku postępowania upadłościowego lub też wszczęcia postępowania naprawczego. Tagi:
porady, dotyczące, upadłości, firmy
Biuro podatkowe Bydgoszcz
Strona: https: Oferujemy kompleksowe wsparcie przy prowadzeniu działalności gospodarczej, a także dla klientów indywidualnych. Nasze biuro podatkowe z Bydgoszczy świadczy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, rachunkowe i nie tylko. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także sporządzanie analiz, sprawozdań i rozliczeń. Cennik usług uzależniony jest od ich zakresu oraz charakteru współpracy (jednorazowe zlecenie czy też stałe wsparcie). Zachęcamy do współpracy. Tagi:
doradztwo, dla, firm, biuro podatkowe bydgoszcz
Artykuły biurowe
Strona: https: Najważniejsza jest jakość, nie cena. To jest główna zasada sklepu. Kupują tu najbardziej renomowane firmy, którym zależy na komforcie w pracy ich pracowników. A wiadomo, że jak artykuły biurowe i papiernicze są dobrej jakości i to humor jest lepszy. Przynajmniej odrobinę. Ludzie wciąż lubią dobre, twarde i miękkie ołówki, gumki, długopisy. Tagi:
artykuły, biurowe,, papiernicze, artykuły biurowe
Elektroniczne archiwum dokumentów
Strona: https: Mało miejsca w biurze? To już nie musi być Twoim problemem. Jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową firmy Archivio i zainwestuj w proponowane przez nich rozwiązanie jakim jest elektroniczne archiwum dokumentów. Spraw, aby Twoja firma zaczęła się dynamicznie rozwijać, a pracownicy mieli stały dostęp do informacji. Tagi:
elektroniczne, przechowywanie, dokumentów, elektroniczne archiwum dokumentów
Cennik usług ksiegowych
Strona: https: Oferowany przez nasze biuro cennik usług księgowych jest niezwykle atrakcyjny - z pewnością spełni oczekiwania każdego wymagającego klienta. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz być pewien, że obsługą księgową Twojej firmy zajmie się doświadczona i profesjonalna kadra. Sprawdź nasz cennik usług księgowych - zapewniamy 100% satysfakcji. Tagi:
cennik, obsługi, księgowej, cennik usług ksiegowych
OC rolnika
Strona: https: Gospodarstwa, a także ich wyposażenie mają dużą wartość, dlatego warto je zabezpieczyć przed wszelkimi stratami finansowymi. Oferowane przez nas OC rolnika ochroni budynki, plony oraz maszyny. Ponadto ubezpieczenie obejmuje wszelkie zniszczenia związane z pracami polowymi czy ruchem zwierząt na drodze publicznej. Tagi:
ubezpieczenie, rolne, oc rolnika
Ubezpieczenie na życie
Strona: https: Ubezpieczenie na życie to podstawa pewnego bytu. Polisa na życie oferowana przez naszą firmę jest rozwiązaniem wyjątkowo atrakcyjnym i zapewniającym spokój Tobie, a Twojej rodzinie bezpieczne funkcjonowanie w razie nieprzewidzianych wypadków. Proponujemy wiele możliwości w zakresie opracowania odpowiedniej polisy na życie, w zależności od potrzeb i możliwości naszych Klientów –dla osób po 65 roku życia, chcących inwestować oraz tych, które pragną zostać objęte kompleksowym ubezpieczeniem. Polisa na życie to najlepszy sposób na komfortowe życie i wyraz troski o najbliższych. Tagi:
ubezpieczenie, na, życie
Profesjonalne szkolenia podatkowe dla firm
Strona: https: Nasz instytut zajmuje się między innymi organizowaniem merytorycznych kursów związanych z finansami. Profesjonalne szkolenia podatkowe dla firm, które możesz u nas odbyć, dotyczą między innymi przygotowywania dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych, a także raportowania schematów finansowych. Tagi:
zamknięte, kursy, rachunkowe, dla, przedsiębiorstw, profesjonalne szkolenia podatkowe dla firm
Taryfy zbiorowego zaopatrzenia w wodę
Strona: https: Oferuję eksperckie usługi w zakresie doradzania dla przedsiębiorstw kanalizacyjnych. Moje usługi obejmują m.in. szkolenia, odwołania czy kalkulacje dotyczące kanalizacji. Przygotowuję wnioski na taryfy zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania ścieków a także weryfikuję przygotowane już wnioski. Tagi:
odpłatności, za, dystrybucję, wody, dla, przedsiębirostw, taryfy zbiorowego zaopatrzenia w wodę
Pośrednik kredytowy
Strona: https: Przed zaciągnięciem pożyczki warto skorzystać z pomocy specjalistów w tej tematyce. Profesjonalny pośrednik kredytowy pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty dla danego klienta. Dostępna jest oferta kilkunastu banków, w których można porównać warunki spłaty i dopasować najbardziej optymalny wariant dla pożyczkobiorcy. Tagi:
pośrednik, kredytowy
Kurs pierwszej pomocy Warszawa
Strona: https: Jest wiele zawodów, w których nie można rozpocząć pracy bez odpowiedniego szkolenia BHP. Mój firma zajmuje się właśnie tym, że przeprowadza stosowne szkolenia z BHP i PPOŻ oraz kurs pierwszej pomocy. Warszawa to teren naszych działań, ale jesteśmy otwarci na współpracę i bardzo chętnie przyjmujemy zaproszenia z innych miast. To bardzo dobrze, że coraz popularniejsze robi się kurs pierwszej pomocy. Tagi:
szkolenia, z, pierwszej, pomocy, , kurs pierwszej pomocy warszawa
Stalówki do pióra wiecznego
Strona: https: Akcesoria do piór to ważna kategoria dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancki styl pisania. Wśród nich swoje ważne miejsce zajmują stalówki do pióra wiecznego, które pozwalają na płynne i precyzyjne pisanie. Dzięki nim można uzyskać wyjątkowo zaokrąglone końcówki liter, co nadaje tekstom niepowtarzalnego stylu. Stalówki do pióra wiecznego są dostępne w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala na dopasowanie ich do individualnych potrzeb. Warto pamiętać, żeby dbać o swoje stalówki i regularnie je czyszczyć, aby zachować dobry strumień atramentu oraz uniknąć zatykania się pióra. Tagi:
akcesoria, do, piór, stalówki do pióra wiecznego
Księgowość dla firm świętokrzyskie
Strona: https: Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w ewidencji rozliczeń oraz sprawach z zakresu kadr i płac dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Księgowość dla firm oferujemy przede wszystkim podmiotom z województwa świętokrzyskiego, ale prowadzimy ją również zdalnie dla klientów z całej Polski. Czynności dokonujemy w sposób rzetelny oraz staranny. Tagi:
ewidencja, rozliczeń, oraz, sprawy, kadrowo-płacowe, księgowość dla firm świętokrzyskie
Kancelaria notariusza
Strona: https: Kancelaria Notariusza w Koszalinie swoim Klientom oferuje pomoc polegającą na sporządzeniu dokumentów cywilnoprawnych takich jak umowy zbycia, testamenty, intercyzy, poświadczenia dziedziczenia i protokoły spadkowe. Mogą się Państwo z nami skontaktować za sprawą dostępnego na stronie formularza kontaktowego bądź też poprzez osobistą wizytę w naszym biurze. Serdecznie zapraszamy! Tagi:
notariusz, w, koszalinie, kancelaria notariusza
Obsługa księgowa spółek Poznań
Strona: https: Skorzystanie z naszych usług wiąże to gwarancja nie tylko wywiązywania się z obowiązków biurokratycznych względem urzędów skarbowych i innych instytucji publicznych. Obsługa księgowa spółek świadczona przez specjalistów firmy AK-PLUS gwarantuje również optymalizację podatkową, a więc zaproponowanie takich działań, które pozwolą na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Tagi:
ak-plus, obsługa księgowa spółek poznań
Coaching
Strona: https: Czym różni się profesjonalny coaching od tradycyjnej propozycji szkoleniowej? Przede wszystkim tym, iż jest to działanie i współpraca rozciągnięta w czasie, a tym samym - daje możliwość wypracowania trwałych zmian i sięgnięcia po bardziej efektywne modyfikacje. To również sposobność na rozwijanie się (dotyczy to także kadry) w miejscu pracy - nie ma konieczności przebywania w placówce szkoleniowej. Propozycję współpracy z naszymi trenerami biznesowymi kierujemy zarówno do dużych, jak i małych firm. Tagi:
profesjonalne, szkolenia, biznesowe, coaching
Metoda GROW
Strona: https: GROW to metoda rozwoju osobistego i biznesowego. Jest to skrót od celów (Goals), rzeczywistości (Reality), opcji (Options), a następnie ustalania planu (Wrap-up/Will). Jest to metoda skoncentrowana na coachingu, pomagająca w osiąganiu celów biznesowych. Zajrzyj na nasza stronę i zapoznaj się z naszymi szkoleniami. Tagi:
grow, up, your, business, metoda grow
kursy księgowości
Strona: https: Nasza szeroka wiedza merytoryczna oraz bogate doświadczenie sprawiają, że jesteśmy doskonale przygotowani do organizowania szkoleń dla przedsiębiorców. Nasze stowarzyszenie oferuje m.in. kursy księgowości, które obejmują zagadnienia podatkowe oraz VAT. Sprawdź wolne terminy na naszej stronie internetowej. Tagi:
sprawdź, wolne, terminy!, kursy księgowości
Ubezpieczenie zwierząt domowych
Strona: https: Dbamy o bezpieczeństwo Twoich ukochanych zwierząt domowych! Ubezpieczenie zwierząt domowych to kluczowa decyzja dla każdego właściciela. Nasze polisy zapewniają wszechstronną ochronę, pokrywając koszty leczenia, interwencji chirurgicznych czy hospitalizacji. Dzięki naszej elastycznej ofercie dostosujemy ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Nie ryzykuj - zadzwoń do nas już dziś i sprawdź, dlaczego warto postawić na profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu ekspertów. Twoje zwierzę zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego daj mu poczucie bezpieczeństwa dzięki naszemu kompleksowemu ubezpieczeniu. Tagi:
ochrona, twoich, pupili, ubezpieczenie zwierząt domowych
Ubezpieczenia na życie online
Strona: https: Multi-Grupsa to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących najlepszego ubezpieczenia na życie online. To ceniona firma z wieloletnią tradycją, której zaufały rzesze Klientów w kraju i za granicą. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować ubezpieczenia, które najlepiej wpiszą się w Państwa oczekiwania i możliwości. Pragniemy zachęcić do zapoznania się z przedstawioną ofertą, wybrania najciekawszego dla Państwa ubezpieczenia na życie oraz do kontaktu z naszym Agentem. Tagi:
ubezpieczenie, życie, ubezpieczenia na życie online
© www.stowarzyszenie-rozwoju.pl